Witryna sosnowa Costa biała

Cena:
1 900,00 zł
1 369,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
MMCOS072
Numer katalogowy producenta:  MMCOS072

PRODUKT POLSKI

Witryna wysoka biała Costa z dwoma szufladami.


Posiadasz całkiem sporą kolekcję szkła, przedmiotów które powinny znaleźć się w widocznym miejscu w twoim mieszkaniu. Idealnym rozwiązaniem jest witryna 2d4sz z serii drewnianych mebli Costa je doskonale wyeksponuje.

Dane techniczne

Seria:
Costa
Kolor:
Biały
Materiał:
Drewno sosnowe
Gwarancja:
12 miesięcy
Szerokość:
106.4cm
Głębokość:
36.5cm
Wysokość:
203 cm
Uchwyt:
Metalowy
Grubość blatu:
2,5 cm
Grubość boków i frontów:
1,6 cm
Prowadnica:
kulkowa
białe meble do salonu rustykalne
 
 

Meble z serii Costa to meble, która idealnie prezentuje się zarówno w salonie, jadalni lub sypialni. Korpus witryny jest w kolorze białym, góra natomiast wyróżnia się pięknym szarym kolorem. Jest to idealne połączenie, które sprawia, że witrynka pasuje do każdego pomieszczenia tym bardziej, że została wykonana w stylu rustykalnym.
Drewniana witrynka jest przestronna, oferuje nam bardzo dużo miejsca na prywatne rzeczy. Mowa o czterech szufladkach w kolorze szarym mieszczących się na samym dole witrynki. Na pamiątki, szkło czy fotografie rodzinne stworzyliśmy dużo szafkę z przeszklonymi drzwiami. W środku widać trzy szerokie półki na ozdoby.

Witrynka z szufladkami wygląda szczególnie ciekawie dzięki małym frezom zrobionym tuż nad szafeczką. Połączenie białego koloru, frez oraz mosiężnych uchwytów nadaje meblowi uroku. Dodatkowo blat i szufladki w kolorze szarym odzwierciedlają charakter tego mebla skryty w doskonałym wykończeniu.

Blat w kolorze ciepłej szarości, szczotkowany — barwa blatu poprzez przecierki wydobywające zarówno strukturę, jak i kolor drewna charakteryzuje się ciepłym odcieniem szarości. Właściwy kolor blatu widoczny jest na zdjęciach produktu.

Witryna ma specjalnie demontowane boczne elementy blatu dzięki czemu można ją łączyć z regałem albo drugą taką samą witryną tworząc biblioteczkę albo meblościankę.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia- aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się meble blisko instalacji grzewczych oraz wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Witrynę najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki- koniecznie miękkiej.
Witryna jest wysyłana w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top