Witryna wąska Costa prawa

Cena:
1 350,00 zł
899,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
MMCOS050
Numer katalogowy producenta:  MMCOS050

PRODUKT POLSKI

Witryna wąska biała prawa Costa.

Posiadasz dużo pamiątek, zdjęć rodzinnych, którymi chciałbyś się pochwalić? A może masz ładną zastawę, którą chcesz wyeksponować?! Dobrze by było posiadać witrynę do salonu z przeszklonymi drzwiami. Wtedy każdy gość będzie mógł przyjrzeć się twojej kolekcji. W tej roli idealnie sprawdzi się nasza drewniana witrynka wąską z serii Costa.

Dane techniczne

Seria:
Costa
Kolor:
Biały
Materiał:
Drewno sosnowe
Gwarancja:
12 miesięcy
Szerokość:
63.8 cm
Głębokość:
36.5cm
Wysokość:
203 cm
Uchwyt:
metalowy
Grubość blatu:
2,5 cm
Grubość boków i frontów:
1,6 cm
Wymiar wnęki wewnątrz:
..
Prowadnica:
kulkowa
białe meble do salonu rustykalne
 
 

Witryna wąska z serii Costa to mebel wykonany z najlepszej jakości drewna sosnowego. Konstrukcja mebla jest trwała, solidna i zaprojektowana tak aby nie traciła przy tym poczucia lekkości.
Sosnowa witryna jest meblem funkcjonalnym. Posiada zarówno szufladkę na drobiazgi jak i przestronną szafkę na większe przedmioty. Na zdjęcia i pamiątki rodzinne specjalnie została stworzona szafka z przeszklonymi drzwiami. Tuż za taflą szkła są dwie półeczki na pamiątki. Biała witryna dzięki swojemu rustykalnemu wyglądowi pasuje do każdego typu pomieszczenia. Jest to mebel, który nie tylko jest niezwykle praktyczny ale też pięknie wygląda.

Witryna z szufladkami pomalowana jest na biały kolor, ozdobiona frezami. Całości uroku dodaje blat w kolorze szarym oraz mosiężne uchwyty. To wszystko sprawia, że całość nie zlewa się ze sobą i mebel pięknie się eksponuje.
Dużą zaletą witryny Costa jest możliwość umieszczenia jej w wielu typach pomieszczeń. Doskonale wygląda w kuchni jak i w salonie czy jadalni. Witryna może zostać połączona z innymi meblami z kolekcji Costa, ale będzie wyglądać świetnie także jako samodzielny mebel. Witrynka ma stać we wnęce i nie odpowiada Ci kierunek otwierania drzwi?! Ten problem to dla nas błahostka!
Seria Costa posiada również taka samą witrynę, która różni się kierunkiem otwierania drzwiczek.

Blat w kolorze ciepłej szarości, szczotkowany — barwa blatu poprzez przecierki wydobywające zarówno strukturę, jak i kolor drewna charakteryzuje się ciepłym odcieniem szarości. Właściwy kolor blatu widoczny jest na zdjęciach produktu.

Kupując meble z drewna należy brać pod uwagę naturalny proces starzenia. Konserwując meble należy używać miękkiej szmatki i detergentów przeznaczonych do czyszczenia drewnianych powierzchni. Trzeba zwrócić uwagę aby mebel nie był narażony na bezpośrednie działanie promieni UV oraz aby nie stawiać go w pobliżu instalacjach grzewczych.
Witrynka wysyłana jest w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top