Witrynka biała 1.3 Belluno Elegante

Cena:
1 399,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+270,00 zł]

Szerokość:
89,5cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL017B
Numer katalogowy producenta:  PL017B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna-komoda sosnowa biała 1.3 Belluno Elegante

Wielu z nas lubi, gdy mebel spełnia wiele funkcji. Tak jest w przypadku białej witryny-komody 1.3 z serii Belluno Elegante: łączy ona w sobie cechy witryny oraz komody, nie tracąc nic na uroku i funkcjonalności. Jeśli lubisz eklektyzm albo posiadasz małe mieszkanie, to mebel ten jest wprost stworzony dla Ciebie! Poza ciekawym wyglądem, witryna-komoda oferuje solidne wykonanie, stabilność oraz najwyższą jakość wykorzystanych materiałów. Wybierz ją, a dodasz wnętrzu subtelnego uroku i domowego ciepła.
biała witrynka sosnowa do salonu Belluno

ZDOBIONY WIENIEC - gruby na 5 cm wieniec w uroczej sosnowej witrynce sprawia, że mebel staje się jeszcze bardziej trwalszy.

METALOWE UCHWYTY - okrągłe gałki w kolorze starego przecieranego srebra mogą przykuć uwagę nie jednego pasjonata takich detali, a wnętrzu nadać wyjątkowej elegancji.

CICHY DOMYK - trzy pojemne szuflady zostały wyposażone w prowadnice Hettich, aby ułatwić ciche korzystanie z białej drewnianej witryny.

FREZOWANIA - charakterystyczne dla kolekcji Belluno Elegante frezy nadają meblowi niebywałego efektu i wprowadzają nas do stylu prowansalskiego.

OZDOBNY COKÓŁ - drewniana biała listwa dolna pełni funkcję dekoracyjną dla kolekcji Belluno Elegante tworząc przy tym uroczą witrynkę do salonu.

Drewniana witryna-komoda wykonana jest z najlepszego drewna z sosny fińskiej. Drzewo to rośnie w trudnych warunkach, co sprawia, iż otrzymywane z niego drewno jest bardzo trwałe. Wykorzystane do witryny-komody drewno jest sęczne, a na zewnątrz pokryte zostało ekologiczną farbą w odcieniu ciepłej bieli. W środku półki są bielone, szuflady pozostawiono w naturalnym kolorze sosny, dzięki czemu zapewniają one uczucie świeżości i zapraszają do przechowywania w nich przedmiotów.

witrynka biała z drewna

Witryna-komoda w kolorze białym stanowi połączenie kilku funkcji: dolna część spełnia funkcję komody, złożona jest z 3 szuflad wyposażonych w prowadnice Quadro, znane jako system cichy domyk, gwarantujących ciche ich użytkowanie bez trzaskania, oraz skrzydła pełnego, skrywającego przestrzeń z jedną półką. Górna część pełni funkcję witryny i składa się z dwóch otwartych wnęk oraz drzwi oszklonych, ozdobionych szprosami, nadającymi meblowi charakteru.

Stylowe wykończenie mebla stanowią wspomniane już szprosy, a także zdobiony cokolik, dodający witrynie-komodzie lekkości. Górne wykończenie sprawia, iż mebel jest pełen subtelnego szyku, nadającego się zarówno do kuchni, jak i do salonu.

Witryna-komoda 1.3 Belluno Elegante będzie się świetnie komponować tak z pozostałymi elementami serii, jak i w roli gustownego dodatku do innych kolekcji mebli.
Decydując się na meble zrobione z drewna, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia się materiału i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

niska witryna

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
89,5cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top