Witrynka biała/dąb 1.3 Belluno Elegante

Cena:
1 399,00 zł
1 259,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+270,00 zł]

Szerokość:
89,5cm
Głębokość:
45cm
Wysokość:
130cm
SKU:
PL017B/D
Numer katalogowy producenta:  PL017B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna z drewna biała z blatem dąb 1.3 styl prowansalski

Każdy z nas urządza mieszkanie  czy dom. Wybiera meble, kolory ścian... Ważne jest aby zrobić to po swojemu. Dom to nie tylko miejsce gdzie spędzamy czas. Nasz dom daje nam możliwość wyrażenia samego siebie poprzez wystrój którym odzwierciedlamy nasz charakter, gust. To zaciszny kąt, który sprawia, że czujemy się w nim jak nigdzie indziej. Nasz sklep posiada w swojej ofercie najlepszej jakości meble prowansalskie, które swym eleganckim wyglądem nadadzą każdemu wnętrzu uroku, klasy i niepowtarzalnego stylu..
biała witrynka sosnowa do salonu Belluno z blatem dąb

ZDOBIONY WIENIEC - masywny blat sosnowy w kolorze ciepłego dębu. Optycznie pogrubiany blat z ornamentem na ramie idealnie pasuje do stylu prowansalskiego.

METALOWE UCHWYTY- delikatne gałki w kolorze starego złota w idealnym zestawieniu z dębowym blatem, i ciepłym odcieniem bieli komody.

CICHY DOMYK - system prowadnic z cichym domykiem pozwolą nam uchronić witrynę przed zniszczeniem i trzaskaniem szufladami.

FREZOWANIA - biała witrynka zawdzięcza swój urok najbardziej akcentami na frontach szuflad i drzwi.

OZDOBNY COKÓŁ - lekkie zakończenie witryny białej tworzy falisty cokół.

Witryna drewniana Belluno Elegante 1.3 w kolorze ciepłej bieli to idealny wybór do każdego mieszkania.  Solidna, elegancka – spełnia wszystkie oczekiwania dotyczące wyglądu oraz jest bardzo praktyczna.

witrynka drewniana biała

Witryna biała z serii Belluno Elegante została całkowicie wykonana z drewna sosnowego fińskiego, które dorasta w ciężkich warunkach. Zapewnia nam to, ze mebel jest solidny i odporny na uszkodzenia. Witryna sosnowa jest funkcjonalna posiada skrzydło częściowo oszklone oraz dwie półki na środku. Można tam wyeksponować nasze ulubione rzeczy którymi warto się pochwalić. Ogółem mebel posiada 10 półek, po cztery na każdym skrzydle oraz dwie na środku. Witryna prowansalska jest wyposażona w trzy szuflady, w których zastosowany został system cichego domykania. Zapewniają go prowadnice Quadro. U góry znajduje się dokładnie wykonany blat w kolorze dębu o grubości 5 cm. Miejsce wprost stworzone do uwidocznienia zdjęć, pamiątek rodzinnych .

Witryna Belluno Elegante została wykonana w eleganckim, prowansalskim stylu. Malowana jest farbą oparta na bazie wody w odcieniu  ciepłej bieli. Posiada frezy oraz szprosy na oszklonej części. Całość przyozdabiają gałki w kolorze starego złota oraz dębowy blat . Mebel jest idealnie wykończony, a elegancki design sprawia, że pasuje do każdego wyglądu pomieszczenia.

Decydując się na meble z drewna należy zwrócić uwagę, że drewno ma skłonności do starzenia się. Powoduje to uwidocznienie się sęków i słoi. Dbając o meble najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ciepła. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

witrynka z drewna

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
89,5cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:
Wysokość:
130cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top