Witrynka sosnowa wąska Belluno Elegante biała/orzech - lewa

Cena:
1 199,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+220,00 zł]

Szerokość:
60cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL014B/OL
Numer katalogowy producenta:  PL014B/OL

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna sosnowa wąska biała Belluno Elegante biały/orzech - lewa

Kupiłeś już komodę RTV pod swój wymarzony telewizor do salonu, ustawiłeś na ścianie i nadal czegoś ci brakuje, jak nic pasowałoby dodać do niej witrynkę lub dwie po bokach. Oczywiste wydaje się, że jedna będzie otwierać się w prawo, a druga w lewo. Dlatego w naszej ofercie pojawiło się odbicie lustrzane witryny wąskiej Belluno Elegante biały/orzech (PL014B/O). Ale nie tylko w takich sytuacjach witryna ta będzie miała zastosowanie.

ZDOBIONY WIENIEC - głównym elementem ozdobnym witryny wąskiej białej jest wspaniała frezowana rama w kolorze ciemnego orzecha.

ELEGANCKIE PRZESZKLENIA - delikatne szprosy na szklanych drzwiach witrynki białej dodają nutki stylu prowansalskiego.

METALOWE UCHWYTY - złote, przecierane uchwyty użyte w witrynie dodają jej wyrafinowanego stylu.

CICHY DOMYK - najlepszy system cichego domykania szuflad renomowanej firmy Hettich.

FREZOWANIA - fronty drzwi oraz szuflad prezentują nasze przywiązanie wagi do najdrobniejszych detalów.

OZDOBNY COKÓŁ - dolny cokół białej witryny z charakterystycznym dla tej serii łukiem.

Eleganckie zdobienia, szuflada z funkcją cichego domyku, ozdobny cokół, okrągłe gałki w kolorze starego złota oraz korona w kolorze orzechowym to tylko niektóre spośród wielu atutów tejże witryny sosnowej. Zastosowana technologia malowania oparta na farbach wodnych i utwardzaniu pod lampami UV wpisuje się idealnie w obowiązujące trendy. Witrynę pomalowano na ciepły biały kolor (RAL 9010), dzięki czemu odświeży i ociepli pomieszczenie, ważnym akcentem jest wieniec w orzechowym kolorze. Przełamuje monotonnie i skupia uwagę gości. Przeszklenia z charakterystycznymi listewkami u góry nadają jej subtelności i lekkości. Oferowana witryna wykonana została z drewna sosny fińskiej. Ogromną zaletą witryny Belluno jest możliwość umieszczenia jej w wielu typach pomieszczeń. Wspaniale dopasuje się zarówno do zestawu kuchennego, jak i do jadalni czy gabinetu.

 

witrynka biała sosnowa


Przy zakupie mebli wykonanych z drewna, należy zawsze wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia się materiału. Nasza kolekcja Belluno malowana jest ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz witryna jest malowana jednokrotnie, czyli bielona. Boczki szuflady nie są malowane, a plecy oraz dno szuflady wykonane zostały z płyty HDF.


Konserwując meble drewniane, warto stosować się do kilku zasad, nie należy do ich mycia używać szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą one bowiem spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej czyścić je wilgotną miękką ściereczką. Radzimy nie eksponować mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz nie ustawiać ich w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

w kolorze białym

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
60cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top