Masz żadnych produktów w koszyku.

Witrynka sosnowa wąska Belluno Elegante biała/orzech - lewa - wysyłka po 31,05

SKU: PL014B/OL
Numer katalogowy producenta: PL014B/OL
Data dostarczenia: Wysyłka po 31.05
1 099,00 zł
Wysyłka 30zł

Witryna sosnowa wąska biała Belluno Elegante biały/orzech - lewa

Witryna sosnowa wąska biała/orzech Belluno Elegante - lewa

Kupiłeś już komodę RTV pod swój wymarzony telewizor do salonu, ustawiłeś na ścianie i nadal czegoś ci brakuje, jak nic pasowałoby dodać do niej witrynkę lub dwie po bokach. Oczywiste wydaje się, że jedna będzie otwierać się w prawo, a druga w lewo. Dlatego w naszej ofercie pojawiło się odbicie lustrzane witryny wąskiej Belluno Elegante biały/orzech (PL014B/O). Ale nie tylko w takich sytuacjach witryna ta będzie miała zastosowanie.


Zobacz detale
 
detale serii belluno biały orzech
detale serii belluno biały orzech
detale serii belluno biały orzech


Dane techniczne

Seria:
Belluno Elegante

Kolor:
Ciepły biały RAL9010
Blat: orzech

Krycie:
85%

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
60cm

Glebokość:
45 cm

Wysokość:
190cm

Gałka:
stare złoto

Wymiary półki za szkłem:
b/d

Wymiar szuflady:
b/d

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk


zestaw belluno sosnowy biały
 
Eleganckie zdobienia, szuflada z funkcją cichego domyku, ozdobny cokół, okrągłe gałki w kolorze starego złota oraz korona w kolorze orzechowym to tylko niektóre spośród wielu atutów tejże witryny sosnowej. Zastosowana technologia malowania oparta na farbach wodnych i utwardzaniu pod lampami UV wpisuje się idealnie w obowiązujące trendy. Witrynę pomalowano na ciepły biały kolor (RAL 9010), dzięki czemu odświeży i ociepli pomieszczenie, ważnym akcentem jest wieniec w orzechowym kolorze. Przełamuje monotonnie i skupia uwagę gości. Przeszklenia z charakterystycznymi listewkami u góry nadają jej subtelności i lekkości. Oferowana witryna wykonana została z drewna sosny fińskiej. Ogromną zaletą witryny Belluno jest możliwość umieszczenia jej w wielu typach pomieszczeń. Wspaniale dopasuje się zarówno do zestawu kuchennego, jak i do jadalni czy gabinetu.
Przy zakupie mebli wykonanych z drewna, należy zawsze wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia się materiału. Nasza kolekcja Belluno malowana jest ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz witryna jest malowana jednokrotnie, czyli bielona. Boczki szuflady nie są malowane, a plecy oraz dno szuflady wykonane zostały z płyty HDF.
Konserwując meble drewniane, warto stosować się do kilku zasad, nie należy do ich mycia używać szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą one bowiem spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej czyścić je wilgotną miękką ściereczką. Radzimy nie eksponować mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz nie ustawiać ich w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

Napisz własną recenzję produktu
*
*
  • Zły
  • Doskonały