Witrynka sosnowa wąska Belluno Elegante biała/dąb

Cena:
1 199,00 zł
1 079,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+220,00 zł]

Szerokość:
60cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL014B/D
Numer katalogowy producenta:  PL014B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna sosnowa wąska biała Belluno Elegante biały/dąb

Każdy z nas posiada przedmioty, które darzy szczególnym sentymentem. Dla jednych będą to pamiątki z rodzinnych wakacji lub szalonych eskapad, dla innych – zastawa otrzymana z okazji rocznicy ślubu. Niezależnie od tego, co chcesz pokazać swoim gościom i na co pragniesz patrzeć, przechodząc codziennie obok, sosnowa witryna Belluno Elegante nada się wprost idealnie do wyeksponowania wszystkiego, co Ci drogie! Jest pojemna, pięknie wykonana i łączy w sobie dwa najmodniejsze kolory: ciepły odcień bieli i złoty dąb. Zobacz sam, a zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia!
 

ZDOBIONY WIENIEC - elegancki blat drewniany w witrynie w kolorze dębu. Optycznie pogrubiany blat z frezowaną grubą ramą idealnie pasuje do stylowych wnętrz.

ELEGANCKIE PRZESZKLENIA- szklane drzwi nie muszą być nudne. W naszej białej witrynie dołożyliśmy akcent w postaci szprosów aby witrynka słała się oryginalna.

METALOWE UCHWYTY - delikatne, niewielkie gałki w kolorze starego złota.

CICHY DOMYK - szuflady wyposażyliśmy w jeden z najlepszych na rynku prowadnic z systemem softclose. Do drzwi także można zastosować hamulce spowalniające zamykanie.

FREZOWANIA - dekoracyjne frezy na frontach oraz blacie witryny sosnowej dodają jej elegancji.

OZDOBNY COKÓŁ - charakterystyczny dla serii Belluno łukowaty cokół nadaje bryle lekkości.

Prezentowana tu witryna sosnowa z kolekcji Belluno Elegante to produkt najwyższej jakości. Wyprodukowana z drewna sosny fińskiej, zachowa trwałość i blask na długie lata. Witryna jest solidna i stabilna, a także chroni przedmioty przed większą częścią kurzu, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich rzeczy. Drewnianą witrynę pomalowano na ciepły odcień bieli, górny blat na naturalny kolor złotego dębu. Dzięki zastosowaniu farb ekologicznych, drewno może oddychać.

witrynka wąska biała

Witryna Belluno Elegante to bardzo praktyczny mebel. Posiada dwie szafki. Górna szafka z oszklonymi drzwiczkami jest w środku przedzielona dwiema półkami. Dolna szafka z drzwiczkami pełnymi przedzielona jest pojedynczą półką. Dodatkowo, witryna ma również szufladę na drobiazgi. Szuflada osadzona jest na prowadnicach kulkowych Quadro, dzięki czemu wysuwa się i wsuwa zaskakująco cicho i płynnie. Prowadnice Quadro – znane również pod nazwą system cichy domyk – cechują się trwałością.

Aby nadać sosnowej witrynie odpowiedniego charakteru, a jednocześnie zapewnić jej ponadczasową urodę, poszczególne elementy ozdobiono efektownymi frezami, właściwymi dla całej kolekcji Belluno. Górny blat w kolorze złotego dębu pięknie się odznacza. Dolny cokolik nadaje witrynie lekkości. Całości dopełniają eleganckie gałki w kolorze przetartego złota.

Witryna biały/dąb pasuje do innych mebli z serii Belluno Elegante. Doskonale sprawdzi się również jako pojedynczy element wystroju.
Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

witryna wąska

 

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
60cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top