Witryny

Estetyczny i funkcjonalny mebel do salonu

Witrynka to niezwykle praktyczny mebel. Z jednej strony stanowi on przestrzeń ekspozycyjną dla Twoich pamiątek rodzinnych lub ozdób. Z drugiej zaś możesz ją wykorzystać jako skrytkę na rzeczy, które nie powinny znajdować się na widoku – na przykład ściereczki lub obrusy. Witrynka łączy zatem funkcje regału oraz komody. Jest przy tym niezwykle estetyczna, dlatego doskonale sprawdza się w reprezentacyjnych pomieszczeniach jak salon lub jadalnia. To właśnie salon jest miejscem, w którym witrynki w żadnym wypadku nie może zabraknąć.

Witrynki do salonu

W ofercie sklepu internetowego znajdziesz drewniane witrynki w różnych rozmiarach. Wszystko po to, aby umożliwić Ci dopasowanie wielkości mebla do Twoich potrzeb. Są więc witrynki wąskie, witryny dwudrzwiowe, a także duże witryny wyposażone w system szafek zamkniętych, półek otwartych oraz szuflad. Obowiązkowym elementem, niezależnie od wielkości mebla, jest estetyczne przeszklenie. Meble są wykonane z drewna sosny fińskiej. Użycie tego materiału gwarantuje im trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Wiodącym kolorem jest ciepła biel, jednak do wyboru są także modne połącznia tego odcienia ze złocistym dębem lub kolorem orzechowym. W zależności od kolekcji właściwy odcień naszych witrynek uzyskaliśmy pokrywając drewno farbą wodną o niepełnym kryciu lub woskiem. Wykorzystywane przez nas powłoki są ekologiczne, dzięki czemu masz pewność, że wybierając meble z naturalnego drewna od polskiego producenta pozostajesz w zgodzie z naturą.

Szeroki wybór witrynek prowansalskich i rustykalnych

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz witrynki sosnowe z różnych serii. W zestawieniu z pozostałymi meblami w obrębie danej kolekcji tworzą spójną całość. Śmiało możesz jednak łączyć meble z różnych kolekcji, by stworzyć własne, niebanalne wnętrze. Jedną z najchętniej wybieranych przez naszych Klientów kolekcji jest Belluno Elegante. Znajdziesz w niej bogaty wybór prowansalskich witrynek sosnowych w różnych wymiarach. Każda z nich dostępna jest w aż trzech wariantach kolorystycznych. Jeśli natomiast marzy Ci się romantyczny salon w stylu rustykalnym, witrynki sosnowe Marone będą strzałem w dziesiątkę.

back to top