Witryny

Stylowa witryna do jadalni

Pierwszym miejscem, które widzą odwiedzający Cię goście jest przedpokój. Jednak to jadalnia jest pomieszczeniem, w którym spędzają oni najwięcej czasu. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że urządzając jadalnię szukasz mebli, które pozwolą Ci zaprezentować się z jak najlepszej strony. Poza dużym, solidnym stołem i kompletem doskonale wyprofilowanych krzeseł potrzebujesz także miejsca, by wyeksponować swoje ulubione dekoracje i pamiątki. W zależności od metrażu wnętrza dobierzesz witrynkę wąską lub szerszą. Jednak niezależnie od rozmiaru, obowiązkowym elementem każdej witrynki jest przeszklenie – najlepiej ozdobione subtelnymi szprosami. Trendy przychodzą i odchodzą. Warto zatem rozważyć zakup trwałego mebla, cechującego się ponadczasowym wzornictwem.

Szeroka oferta eleganckich witrynek z drewna

W asortymencie internetowego sklepu meblowego meblezych.pl znajdziesz witrynki w pełni spełniające powyższe kryteria. Nasze meble produkujemy z litego drewna sosny fińskiej, które jest gwarantem trwałości i wytrzymałości. W zależności od kolekcji, pokrywamy materiał ekologiczną farbą wodną lub woskiem. Krycie powłoki utrzymuje się na poziomie około 85%. Dzięki temu pod jej powierzchnią struktura drewna jest wyraźnie dostrzegalna. Dominującym wariantem kolorystycznym jest ciepła biel. Jednak, aby pomóc Ci stworzyć dokładnie takie wnętrze, o jakim marzysz, oferujemy także nietuzinkowe połączenie korpusu w odcieniu ciepłej bieli z dębowym lub orzechowym wieńcem. W ofercie znajdziesz witrynki wąskie, podwójne, a nawet potrójne; ze zróżnicowanym układem szuflad, szafek zamkniętych, przeszklonych i półek. Urządzisz z nimi przytulną jadalnię w stylu rustykalnym lub prowansalskim.

Odpowiednia pielęgnacja litego drewna

Drewno to niezwykle trwały i szlachetny materiał. Musisz mieć jednak świadomość, że jako naturalny surowiec, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby mogło Ci służyć i cieszyć oczy przez długie lata. Przede wszystkim nie używaj do czyszczenia szorstkich gąbek ani detergentów. Mogą uszkodzić mebel. Zamiast tego wybierz wilgotną ściereczkę z mikrofibry. Zwróć także uwagę na to, by nie stawiać mebli w sąsiedztwie urządzeń będących źródłem ciepła. Stosując się do tych kilku prostych rad masz pewność, że witrynka drewniana odwdzięczy Ci się swoją urodą.

back to top