Kredensy

Prowansalskie i rustykalne witrynki

Elegancki, drewniany kredens to mebel, który podkreśli charakter Twojego salonu lub jadalni. W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl dostępne są witrynki wąskie, witrynki dwudrzwiowe oraz kredensy wykonane z naturalnego drewna. Ozdobione eleganckimi frezami, charakterystycznymi dla stylu prowansalskiego oraz, w zależności od kolekcji, delikatnymi szprosami, które nadają meblom rustykalny rys. Wybierając kredens wykonany z najwyższej jakości drewna sosnowego roztoczysz w swoim wnętrzu subtelny i miły zapach naturalnego drewna. Jest to również mebel, który przywodzi na myśl miłe chwile z dzieciństwa spędzonego w domu dziadków.

Elegancka przestrzeń ekspozycyjna

Witrynki i kredensy wyposażone są w przeszklone szafki, dzięki którym wyeksponujesz swoje ulubione ozdoby, takie jak rodzinne fotografie, ozdobne świece, czy pamiątki z wakacji. W dużych, otwartych półkach możesz poukładać swoje ulubione książki, a w zamykanych ukryjesz zastawę stołową. Do Twojej dyspozycji są również frezowane szufladki z ozdobnymi uchwytami. Możesz ułożyć w nich ściereczki lub obrus na stół do jadalni. W ofercie sklepu meblezych.pl znajdują się kredensy i witrynki między innymi z kolekcji Belluno Elegante i Marone.

Kredens w odcieniu ciepłej bieli

Dominującym kolorem jest ciepła biel. Meble wykonane są z litego drewna sosnowego. Pozyskując ten surowiec dokładamy wszelkich starań, aby drewno pochodziło jedynie z racjonalnych upraw. Dodatkowo, nasze meble malujemy ekologicznymi farbami o kryciu około 85%, które umożliwiają drewnu oddychanie. Pozwalają one również na swobodny przebieg naturalnych procesów starzenia, pod wpływem których słoje i sęki obecne na powierzchni drewna stają się z czasem bardziej widoczne. To zaś sprawia, że kredens zyskuje niepowtarzalny wygląd. Każdy egzemplarz jest unikatowy. Sosnowe witrynki i kredensy są jednak nie tylko ekologiczne, ale również niezwykle praktyczne i trwałe. Swoją długowieczność zawdzięczają naturalnemu, szlachetnemu materiałowi, który jest wyjątkowo solidny i wytrzymały na uszkodzenia.

1 599,00 zł

2 099,00 zł

duża witryna SUPER OKAZJA

1 799,00 zł

1 899,00 zł

szklana witryna SUPER OKAZJA
witryna drewniana SUPER OKAZJA
wąska witryna SUPER OKAZJA
sosnowe meble SUPER OKAZJA
back to top