Wieszaki

Praktyczny wieszak do przedpokoju i garderoby

Przedpokój to przede wszystkim przestrzeń, w której zostawiasz buty i okrycie wierzchnie gdy wracasz do domu. To również ostatnie miejsce, gdzie możesz ocenić swoją stylizację przed opuszczeniem mieszkania. Z drugiej strony trzeba też pamiętać, że jest to pierwsze pomieszczenie, które widzą odwiedzający Twój dom goście. Biorąc pod uwagę wszystkie te funkcje, warto zatroszczyć się o to, by był praktyczny i estetyczny. Najważniejszymi elementami, których nie może zabraknąć w Twoim przedpokoju są wieszaki, na których Twoi bliscy i goście będą mogli zostawić płaszcze i kurtki. Szczególnie użyteczne są te z nich, które mają dodatkowo wbudowane lustro.

Przedpokój w stylu prowansalskim

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz wieszaki do przedpokoju w różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz mebel odpowiedni do metrażu Twojego pomieszczenia. Dostępne są także w wersji z lustrem, dzięki czemu możesz przed wyjściem z domu ocenić swój strój. Lustro w przedpokoju jest wartościowym dodatkiem również dlatego, że optycznie powiększa całe pomieszczenie. Ten atut jest szczególnie istotny w przypadku mieszkań, w których planie przewidziano niewielką przestrzeń na użytek przedpokoju. Podstawą dla naszych wieszaków jest lite drewno sosny fińskiej, które pomalowaliśmy farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli. Jej krycie wynosi około 85%, dzięki czemu pod jej powierzchnią widoczna jest struktura słoi drzewnych i sęków. Białe wieszaki doskonale komponują się z pozostałymi meblami z prowansalskiej kolekcji Belluno Elegante. Możesz też połączyć je z meblami z innych kolekcji i stworzyć własną, oryginalną aranżację.

Naturalny i trwały materiał

Drewno sosny fińskiej, które wykorzystaliśmy do produkcji naszych mebli, jest niezwykle trwałym i odpornym na uszkodzenia materiałem. Dzięki temu, że pokryliśmy je ekologicznymi farbami, drewno może oddychać i podlegać procesom starzenia. Zjawisko to jest zupełnie naturalne i sprawia, że z czasem mebel zyskuje szlachetny, niepowtarzalny charakter dzięki zwiększonej widoczności słoi drzewnych. Jeśli jednak chcesz opóźnić ten proces unikaj stawiania mebli drewnianych w pobliżu urządzeń emitujących ciepło.

back to top