Meble Zych - internetowy sklep meblowy

Jak kupować?

1. Jaką firmą kurierską wysyłają Państwo meble?

Przesyłki nadawane przez nas za pośrednictwem firmm DPD, RABEN lub DTS. W przypadku większości mebli są to paczki owinięte czarną folią stretch oraz taśmą firmową wraz z nalepkami informującymi o wrażliwości przesyłki, wysyłane firmą DPD. W przypadku przesyłek paletowych takich jak szafy, stoły, przesyłki wysyłane są za pośrednictwem spedycji RABEN lub DTS.

2. Jaki jest czas dostawy przez firmę kurierską?

Czas, jaki posiada kurier od otrzymania od nas paczki aż do dostarczenia jej do Państwa wynosi 48h, najczęściej jednak przesyłki dostarczane są na drugi dzień.

3. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia w większości przypadków to 48h. Przy każdym meblu w karcie produktu znajduje się czas realizacji zamówienia, który określa czas od zamówienia przez Państwa produktu do nadania przez nas przesyłki do Państwa.

4. Czy kurier wnosi meble do mieszkania?

Obowiązkiem kuriera jest dostarczenie przesyłki pod drzwi mieszkania. W przypadku przesyłek na palecie lub przesyłek przekraczających 2m wysokości lub 31,5 kg wagi kurier pozostawi paczki lub paletę pod blokiem bądź na wjeździe do domu.

5. Czy meble przyjdą do mnie zmontowane?

Meble wysyłane są w paczkach do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość zakupu mebli zmontowanych.

6. Czy można zamówić montaż mebli?

Po wybraniu produktów, w koszyku pojawi się wariant montażu, jeśli mebel posiada taką opcję. Meble zostaną zmontowane przez naszych pracowników i wysłane firmą spedycyjną w całości.

7. Czy istnieje możliwość zmiany uchwytów w meblach?

Zmiana uchwytów możliwa jest tylko w obrębie jednej kolekcji. Nie ma możliwości zmiany uchwytów między kolekcjami. W tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

8. Czy istnieje możliwość zmiany wymiarów mebla?

Nie ma możliwości zmiany rozmiarów mebla, nie ma również możliwości stworzenia mebli na wymiar.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium