Regały

Elegancka przestrzeń ekspozycyjna do salonu i gabinetu

Salon to miejsce, do którego zapraszasz odwiedzających Cię gości. Nic dziwnego, że zależy Ci więc na tym, aby prezentował się jak najlepiej. To również przestrzeń, w której sam spędzasz wolne chwile. Chcesz zatem czuć się w nim komfortowo. To idealna przestrzeń, by zaprezentować Twoje ozdoby czy pamiątki rodzinne. W tym celu doskonale sprawdzi się elegancki regał z drewna. Poukładasz na nim także swoje ulubione książki, do których z chęcią wracasz. Podobnie rzecz ma się w przypadku gabinetu. To pomieszczenie, w którym spędzasz znaczną część dnia. Ważne byś otaczał się praktycznymi, ale i estetycznymi przedmiotami.

Drewniany regał na książki

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz regały z naturalnego drewna sosnowego. Pomalowane zostały przy użyciu farby wodnej. Dominującym wariantem kolorystycznym jest ciepła biel. Oferujemy jednak również designerskie połączenie białego korpusu z kontrastowym wieńcem w odcieniu złocistego dębu lub głębokiego orzecha. Użyte przez nas farby charakteryzują się niepełnym kryciem, dzięki czemu z łatwością zobaczysz pod ich powłoką rysunek słoi drzewnych i sęków. To zaś sprawia, że nasze meble są tak wyjątkowe. Każda sztuka to unikat – nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy.

Stylowe wzornictwo i ekologiczny materiał

Wybierając nasz regał z drewna sosnowego podkreślisz charakter swojego wnętrza i nadasz mu wysublimowany, prowansalski styl. Atrakcyjne wzornictwo to jednak nie wszystko. Dobro naszej planety leży nam na sercu, dlatego przy produkcji naszych mebli zwracamy szczególną uwagę na to, by drewno, z którego korzystamy pochodziło jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, malujemy nasze meble przy użyciu ekologicznych farb. Dzięki temu masz pewność, że wybierając polskie meble z naturalnego drewna nie szkodzisz środowisku naturalnemu i pozostajesz w zgodzie z naturą. To zaś kwestia, która staje się coraz bardziej istotna dla wielu konsumentów. Niejednokrotnie uzależniają od niej swoją decyzję o dokonaniu zakupu.

back to top