Meble Zych - internetowy sklep meblowy

Drewniane szafki nocne do sypialni

Sypialnia to nie tylko łóżko, dlatego tworzymy również drewniane szafki nocne – białe oraz w naturalnym kolorze drewna. To praktyczny dodatek, który pozwala przed snem odłożyć w bezpiecznym miejscu okulary, telefon czy ulubioną książkę. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie doskonałe jakościowo drewno pochodzące z racjonalnej gospodarki leśnej. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko negatywnego wpływu na środowisko, co dzisiaj ma kluczowe znaczenie przy produkcji mebli. Nasze białe szafki nocne wykonują specjaliści – dzięki temu otrzymujesz precyzyjnie zdobione meble, które zostaną w Twoim domu na wiele lat. Dlaczego to takie ważne? Nie zachęcamy do regularnej wymiany mebli, natomiast stawiamy na ponadczasowe rozwiązania, które można dostosować do zmieniającego się stylu pomieszczenia.

Szafki nocne – białe meble do sypialni

Naszym priorytetem jest minimalistyczne wzornictwo oraz naturalne materiały, dlatego szafki nocne do sypialni wykonujemy z litego drewna, które odwdzięcza się szlachetnym wyglądem. Stanowią one uzupełnienie aranżacji oraz praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz bezpiecznie schować przedmioty, które lubisz mieć pod ręką. Nasze meble sosnowe do sypialni są odpowiednio zabezpieczone – powierzchnię pokrywamy woskiem o kryciu 75% lub farbą wodną o kryciu 85%, dzięki czemu nadal widoczny jest niepowtarzalny układ słojów. Wszystkie detale są wykonane z największą starannością, by efekt wizualny zachwycał nawet najbardziej wymagające osoby. Jesteśmy bowiem przekonani, że idealne meble drewniane do sypialni są jednocześnie trwałe i estetyczne

Jak dbać o drewniane szafki nocne do sypialni?

Meble drewniane charakteryzuje długa żywotność, ale będą zachwycać pięknem tylko wtedy, gdy odpowiednio o nie zadbasz. Nasze szafki nocne są wykonane z litego drewna, co oznacza, że z czasem będą ulegać naturalnym procesom starzenia się, a więc struktura drewna będzie coraz bardziej widoczna. Do czyszczenia powierzchni mebla wystarczy wilgotna i miękka ściereczka (w żadnym wypadku mokra!) – należy również unikać stawiania białej szafki nocnej w pobliżu urządzeń grzewczych, aby uniknąć zniekształceń i odbarwień. 

Prawidłowa i regularna pielęgnacja zapewni Twoim meblom szlachetny wygląd przez wiele lat – stąd zresztą wynika popularność drewnianych produktów. Nowoczesne szafki nocne wykonane z tanich materiałów z czasem tracą urok i niepowtarzalny charakter. W przypadku drewna mamy do czynienia z sytuacją odwrotną, dzięki czemu zakup szafki staje się inwestycją na lata.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium