Gabinet

Funkcjonalny pokój do pracy - nowoczesne meble do gabinetu

Czego nie może zabraknąć w gabinecie, abyś mógł pracować wydajnie i czuć się w nim komfortowo? Przede wszystkim przestronnego biurka z solidnym blatem, na którym zmieści się Twój laptop oraz wszystkie artykuły biurowe. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać biurko podwójne lub pojedyncze, jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo miejsca na dokumenty i inne użyteczne przedmioty. Przyda się także praktyczna komoda oraz regał na którym poukładasz książki oraz segregatory. Nie możesz także zapomnieć o wygodnym krześle. Pokój do pracy to miejsce, w którym spędzasz około 8 godzin dziennie. Zatem krzesło, na którym będziesz siedzieć w trakcie pracy musi być doskonale wyprofilowane, aby zapewnić optymalny komfort Twoim plecom.

Szeroki wybór mebli do gabinetu

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz bogatą ofertę nowoczesnych mebli do gabinetu. Znajdziesz w nim funkcjonalne biurka i sekretarzyki, komody wyposażone w zamykane szafki i szuflady, a także pojemne regały, na których poukładasz potrzebne dokumenty oraz ozdoby. W asortymencie dostępne są także półki ścienne, które zagwarantują Ci dodatkową przestrzeń ekspozycyjną dla dodatków. Wszystko po to, by przebywanie w miejscu pracy było komfortowe i sprawiało Ci przyjemność. Meble zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej. Zastosowanie tego trwałego materiału sprawia, że biurka czy komody będą Ci służyć przez długi czas. Wiodącym odcieniem jest biel, której odcień może się różnić w zależności od kolekcji. Aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, oferujemy także interesujące połączenie bieli z szlachetnym odcieniem złocistego dębu lub orzecha.

Pokój do pracy w drewnie

Produkując nasze meble zwracamy szczególną uwagę na to by wykorzystywany przez nas materiał pochodził z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, pokrywamy nasze białe meble z drewna sosnowego farbą wodną lub woskiem. To zaś umożliwia oddychanie drewna oraz swobodne zachodzenie naturalnych procesów starzenia się. Ty natomiast musisz zatroszczyć się jedynie o odpowiednią pielęgnację mebli. W tym celu unikaj szorstkich gąbek i detergentów, które mogą spowodować uszkodzenia na powierzchni. Wystarczy, że użyjesz wilgotnej ściereczki z mikrofibry.

Polecamy również inne meble z litego drewna najwyższej jakości. Zapraszamy!

komoda biała SUPER OKAZJA

1 199,00 zł

1 349,00 zł

drewniana komoda SUPER OKAZJA
komoda trzydrzwiowa SUPER OKAZJA
Obrazek Komoda sosnowa Toskania 3.3 SUPER OKAZJA

999,00 zł

1 249,00 zł

Obrazek Komoda sosnowa Toskania 3.3 biala SUPER OKAZJA

999,00 zł

1 299,00 zł

back to top