Meble Zych - internetowy sklep meblowy

Varese

Kolekcja Varese

Aranżacja wnętrz już prawie gotowa? Pozostało tylko kilka akcentów, które warto wprowadzić do wnętrza? Może potrzebujesz już nie mocnych, przytłaczających konstrukcji, tylko właśnie lekkich, stylistycznie oszczędnych, takich, które wpiszą się w niemal każde wnętrze? Kolekcja Varese to przestrzenne i wizualnie lekkie elementy zebrane w dwa zestawy. Zestaw półek dębowych oraz zestaw dębowych stolików kawowych będzie subtelną kropką nad „i” w aranżacji loftowej, rustykalnej i scandi.

Półki dębowe i drewniane stoliki – piękny akcent w aranżacji

Do produkcji elementów wykorzystano naturalny dąb. Co przemawia na jego korzyść? Wysoka wytrzymałość, odporność i stabilność, co sprawdza się przy takich lekkich i oszczędnych projektach. Jego kolejnym walorem jest efektowny wygląd. Zamiast malowania, zdecydowano się tutaj na proces olejowania, który uwypuklił nierównomierne słoje oraz sęki. Złocisty kolor sprawia, że meble dębowe doskonale prezentują się w towarzystwie bieli, naturalnego dębu i czerni, charakterystycznej dla nowoczesnych i loftowych aranżacji.

Kolekcja Varese ozdobi każde wnętrze

Ponieważ w kolekcji znajdują się zestawy – stolików kawowych i półek ściennych, to można pokusić się o stworzenie wielu aranżacji. Możesz powiesić wszystkie trzy półki obok siebie, rozproszyć w pomieszczeniu, jak również zawiesić pojedynczo. Podobnie stoliki kawowe do salonu mogą stanąć wszystkie przy sobie, w centralnej części salonu, ale też po obu stronach mebla wypoczynkowego czy pojedynczo, największy stolik przy sofie, najmniejszy przy fotelu. Konfiguracji jest wiele!

Inne meble możesz znaleźć na www.meblezych.pl. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych kolekcji, spośród których z pewnością wybierzesz idealną do swojego mieszkania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium