Witryny

Elegancka przestrzeń ekspozycyjna do salonu

Salon lub jadalnia to przestrzeń reprezentacyjna, do której zapraszasz swoich gości. Nic zatem dziwnego, że chcesz, aby prezentowała się ona jak najlepiej. Oprócz stołu jadalnianego, otoczonego wygodnymi krzesłami, czy stolika kawowego nie może tam również zabraknąć eleganckiej witrynki lub sekretarzyka. Zapewni Ci ona estetyczną przestrzeń ekspozycyjną dla rodzinnych pamiątek i ulubionych ozdób, którymi chcesz się pochwalić. To również miejsce, w którym możesz ukryć przed wzrokiem gości zastawę stołową lub obrusy czy ściereczki. W zależności od metrażu pomieszczenia masz do dyspozycji witrynki wąskie lub znacznie szersze, z większą ilością szuflad i szafek. W szufladach zamontowaliśmy prowadnice z systemem cichego domyku, które zapobiegają trzaskaniu i zapewniają nieporównywalny komfort użytkowania.

Witryna w stylu prowansalskim i rustykalnym

W asortymencie sklepu internetowego meblezych.pl dostępne są witrynki z naturalnego drewna sosny fińskiej. W zależności od modelu zostały pokryte farbą wodną lub woskiem w odcieniu ciepłej bieli. Krycie powłoki wynosi około 85%, dzięki czemu na powierzchni mebla dostrzec można rysunek sęków i słoi drzewnych. Widoczna struktura drewna sprawia natomiast, że każdy egzemplarz jest unikatowy – nie ma dwóch jednakowych sztuk. Zdobienia takie jak frezowane blaty czy szprosy na przeszklonych drzwiczkach dodają witrynkom wyrafinowania i smaku. W ofercie dostępne są witrynki między innymi z kolekcji Marone czy Belluno Elegante. Z powodzeniem urządzisz z nimi jadalnię lub salon w stylu prowansalskim i rustykalnym.

Naturalny materiał w trosce o środowisko

Wybierając drewno do produkcji naszych mebli, szczególną troskę przykładamy do tego, aby pochodziło ono jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Ponadto, pokrywamy je ekologicznymi farbami. Wszystko po to, aby dać Ci pewność, że wybierając polskie meble z litego drewna pozostajesz w zgodzie ze środowiskiem i nie szkodzisz przyrodzie. Warto to podkreślić, ponieważ dla wielu osób jest to obecnie jeden z kluczowych czynników mających wpływ na podjęcie decyzji o zakupie.

duża witryna SUPER OKAZJA

1 799,00 zł

1 899,00 zł

szklana witryna SUPER OKAZJA
witryna drewniana SUPER OKAZJA
wąska witryna SUPER OKAZJA
sosnowe meble SUPER OKAZJA
witrynka z drewna biała Belluno SUPER OKAZJA

1 259,00 zł

1 399,00 zł

Witryna prowanslaska biała SUPER OKAZJA

1 259,00 zł

1 399,00 zł

drewniana witryna SUPER OKAZJA

1 259,00 zł

1 399,00 zł

witrynka biała z blatem dąb SUPER OKAZJA
witryna z drewna SUPER OKAZJA

1 649,00 zł

1 599,00 zł

2 099,00 zł

1 099,00 zł

1 349,00 zł

back to top