Meble Zych - internetowy sklep meblowy

Meble w całości czy meble składane?

Meble w całości czy meble składane?

Rosnąca popularność stylu skandynawskiego i vintage spowodowała powrót do drewnianej aranżacji wnętrz. Nowoczesne meble drewniane pozwalają łączyć to, co najlepsze z klasycznych stylizacji, z nowatorskimi rozwiązaniami. Wiele firm oferuje możliwość wyboru między meblami składanymi, a dostarczanymi do klienta w całości. Jak wybrać odpowiednią formę i na co powinieneś zwrócić uwagę, decydując się na meble składane lub w całości?

Nowoczesne meble do mieszkania – składane czy w całości?

Coraz więcej firm umożliwia wybór między dostarczeniem złożonych mebli pod konkretny adres lub elementów do samodzielnego montażu. Jeśli wybieramy meble z litego drewna, dużo lepszym rozwiązaniem będzie powierzenie ich montażu fachowcom. Jest to szczególnie istotne w przypadku skomplikowanych konstrukcji. W takim razie, jakie meble drewniane możesz samodzielnie złożyć? Praktycznie większość kolekcji, które nie wymagają posiadania specjalistycznego sprzętu. Są to tak zwane meble paczkowane.

Dlaczego warto zdecydować się na meble składane?

Jakie są zalety nowoczesnych mebli drewnianych w formie składanej? Przede wszystkim są one dużo tańsze z powodu ich seryjnej produkcji. Meble składane łatwiej się transportuje, z uwagi na rozmieszczenie poszczególnych komponentów w różnych paczkach.

W takim razie czy meble paczkowane mają jakieś wady? Dla niektórych klientów wadą jest własnoręczne składanie mebla. Większość firm oferuję jednak dowóz z tanim montażem.

Meble w całości - kiedy warto je wybrać?

Kiedy warto zdecydować się na nowoczesne meble drewniane w całości? Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnej aranżacji salonu czy sypialni. Dodatkowo meble z drewna sosnowego oraz dębowego zostaną złożone w sposób profesjonalny. Nie będziesz musiał więc poświęcać czasu na ich własnoręczny montaż.

Jakie są największe zalety mebli już złożonych? Przede wszystkim cechuje je:

  • duża wytrzymałość,
  • unikalny design.

Wszystkie elementy składające się na meble do salonu są odpowiednio sklejone i zabezpieczone. Na uwagę zasługuje również wygoda, gdyż zamówiony mebel otrzymujesz gotowy do użytku - wystarczy, że ustawisz go w wybranym przez siebie miejscu.

Meble składane czy już złożone?

Wybór między meblami składanymi, a tymi już złożonymi zależy tak naprawdę od Twoich indywidualnych preferencji. Wiele osób lubi majsterkować i samodzielnie składać elementy wyposażenia domu. Dla innej grupy jest to uciążliwe, co determinuje zakup już złożonego mebla. Wybierając nowoczesne meble drewniane, musisz zastanowić się, czy ważniejsza jest dla Ciebie wygoda i niepowtarzalność, czy niższa cena i możliwość własnoręcznego montażu mebla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium