Stół dębowy do jadalni Siena 140x90
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Długość | 140 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Grubość blatu | 2 + 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 49 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 godz. |
Opis
Stół z litego dębu Siena
Solidny stół dębowy to marzenie niejednego z nas. Każdy chciałby, aby jego meble były ponadczasowe i trwałe. Pośród wszechobecnych sezonówek i przedmiotów jednorazowych, meble drewniane to wyjątkowy i szlachetny przedmiot, który stanowczo wybija się ponad standardy. Jest to niejako powrót do korzeni meblarstwa, gdzie stawiano na jakość nie ilość, a mebel miał służyć długie lata.
GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, pogrubiany blat dębowy liczący w sumie 4cm prezentuje się wyśmienicie z naturalnymi słojami i sękami tego szlachetnego drewna.
ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane nogi w blat sprawiają że stół idealnie wpasuje się do salonu lub jadalni w nowoczesnym i klasycznym stylu.
OLEJOWANE DREWNO - dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół dębowy został pokryty naturalną olejobejcą i warstwą wosku.
DĘBOWE NOGI - masywne grube nogi stołu dębowego 12x12cm w oryginalnym połączeniu z blatem.
Stół drewniany przeznaczony jest zarówno do jadalni, kuchni, jak i do salonu. Stół Siena to mebel z litego drewna dębowego. Posiada wyjątkową dla każdego egzemplarzu kompozycję słoi. Dodatkowo wzmocniony blat oparty jest na masywnych nogach, tworząc spójną konstrukcję odporną na wszelkiego rodzaju odkształcenia.
Blat jest gruby na 4 cm. Natomiast nogi o wymiarach 12 cm x 12 cm, zostały zamontowane na zewnątrz w charakterystycznych dla tego modelu wcięciach. Dzięki temu mamy okazję podziwiać przekrój nogi, który w większości przypadków w stołach jest przykryty blatem.
Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół zostanie wysłany na palecie w paczkach wraz z instrukcją złożenia oraz potrzebnymi do tego celu częściami.
Polecamy również meble do jadalni.
Pliki do pobrania: