Witrynka sosnowa wąska Belluno Elegante biała/orzech

Cena:
1 199,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+220,00 zł]

Szerokość:
60cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL014B/O
Numer katalogowy producenta:  PL014B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witryna sosnowa wąska biała Belluno Elegante biały/orzech

Jako osoba o intrygującej osobowości, z pewnością posiadasz przedmioty, które chcesz wyeksponować na widok gości. Niezależnie od tego, czy chodzi o elegancką zastawę, kolekcję białych kruków czy suweniry z licznych podróży, witryna Belluno biały/orzech to najlepszy wybór. Klasyczna, solidna i praktyczna – łączy w sobie wszystkie cechy idealnej witryny. A przy tym jest ekologiczna, gdyż wykonano ją z drewna sosny fińskiej i pomalowano wodynymi farbami w odcieniu ciepłej bieli umożliwiającymi drewnu oddychanie. Witryna z serii Belluno to mebel jedyny w swoim rodzaju.

ZDOBIONY WIENIEC - zwieńczeniem witryny wąskiej białej stanowi wspaniała frezowana rama w kolorze ciemnego orzecha.

ELEGANCKIE PRZESZKLENIA - delikatne szprosy na szklanych drzwiach białej witryny dodają jej stylu.

METALOWE UCHWYTY - złote, przecierane uchwyty dodają elegancji tej wytwornej witrynie.

CICHY DOMYK - najnowszy system cichego domykania szuflad wysokiej jakości firmy Hettich.

FREZOWANIA - fronty drzwi oraz szuflad prezentują wspaniałą sztukę meblarstwa. Liczne frezy zdobią całą witrynę do salonu.

OZDOBNY COKÓŁ - dolne wykończenie witryny białej w charakterystycznym dla tej serii łukiem.

Prezentowana witryna to małe dzieło sztuki. Posiada wszystkie atuty idealnej drewnianej witryny, a przy tym jest solidna oraz trwała. Mebel wykonano z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej. Drewno to cechuje się pięknym wyglądem i możliwością długotrwałego cieszenia się z jego zalet. Witryna pomalowana została na ciepły odcień bieli, górna część ma kolor ciemnoorzechowy. Nadaje to meblowi przyjemnego efektu świeżości. Do malowania użyto farb ekologicznych, dzięki którym drewno oddycha.

witrynka biała drewniana

Witryna Belluno biały/orzech to bardzo pojemny i praktyczny zakup. Łączy w sobie szufladę osadzoną na najlepszych na rynku prowadnicach kulkowych Quadro, wpływających na wyciszenie pracy szuflady oraz zapobieganie trzaskaniu, a także trzy półki znajdujące się za oszklonymi drzwiczkami oraz szafkę przedzieloną pojedynczą półką za drzwiczkami pełnymi. Taki układ pozwala na maksymalne zwiększenie funkcjonalności witryny, a przy tym podnosi jej walory estetyczne.

Oferowana przez nas drewniana witryna Belluno została ozdobiona pięknymi frezami, z których słynie cała kolekcja Belluno. Dodatkowo, na oszklonych drzwiczkach umieszczono efektowne szprosy, nadające górnej półce tajemniczości. Dolny cokolik nadaje witrynie lekkości, nie obciąża bowiem konstrukcji. Górne wykończenie witryny w kolorze ciemnoorzechowym stanowi piękne dopełnienie całości. Ozdobą drewnianej witryny Belluno są okrągłe gałki w kolorze starego złota.  

Dużą zaletą witryny Belluno jest możliwość umieszczenia jej w wielu typach pomieszczeń. Doskonale wpasuje się ona zarówno do zestawu kuchennego, jak i do salonu czy jadalni. Witryna może zostać połączona z innymi meblami z kolekcji Belluno biały/orzech bądź Belluno Elegante, ale będzie wyglądać świetnie także jako osobny dodatek.
Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

witryna orzechowa

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
60cm
Wysokość:
190cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top