Witrynka sosnowa wąska Belluno Elegante biała/orzech

Online support
24/7
PL014B/O
Numer katalogowy producenta:  PL014B/O
Cena:
1 099,00 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PL014B/O
Numer katalogowy producenta:  PL014B/O

Witryna sosnowa wąska biała Belluno Elegante biały/orzech

Jako osoba o intrygującej osobowości, z pewnością posiadasz przedmioty, które chcesz wyeksponować na widok gości. Niezależnie od tego, czy chodzi o elegancką zastawę, kolekcję białych kruków czy suweniry z licznych podróży, witryna Belluno biały/orzech to najlepszy wybór. Klasyczna, solidna i praktyczna – łączy w sobie wszystkie cechy idealnej witryny. A przy tym jest ekologiczna, gdyż wykonano ją z drewna sosny fińskiej i pomalowano farbami umożliwiającymi drewnu oddychanie. Witryna z serii Belluno to mebel jedyny w swoim rodzaju.

seria białe meble drewniane sosnowe skandynawskie


Zobacz dlaczego ta witryna to najlepszy wybór:

witryna duża sosnowa orzechowa


 • kolo numer 1
  Praktyczna
  Witryna Belluno posiada szufladę, szafkę z pełnymi drzwiczkami oraz szafkę za przeszklonymi drzwiczkami
 • kolo numer 2
  Pojemna
  Eleganckie dodatki i połączenie dwóch kolorów nadają witrynie klasycznego rysu
 • kolo numer 3
  Solidna i stabilna
  Wykonana z drewna sosny fińskiej witryna jest trwała i stabilna
 • kolo numer 4
  Ponadczasowa
  Ciekawy design sprawi, iż witryna długo będzie cieszyć Twoje oko
 • kolo numer 5
  Cicha
  W szufladach zastosowano system prowadnic Quadro.
 


Zobacz detale
 
detale serii belluno biały orzech
detale serii belluno biały orzech
detale serii belluno biały orzech


Dane techniczne

Seria:
Belluno Elegante

Kolor:
Ciepły biały RAL9010
Blat: orzech

Krycie:
85%

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
60cm

Glebokość:
45 cm

Wysokość:
190cm

Gałka:
stare złoto

Wymiary półki za szkłem:
b/d

Wymiar szuflady:
b/d

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk


zestaw belluno sosnowy biały
 

Prezentowana witryna to małe dzieło sztuki. Posiada wszystkie atuty idealnej drewnianej witryny, a przy tym jest solidna oraz trwała. Mebel wykonano z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej. Drewno to cechuje się pięknym wyglądem i możliwością długotrwałego cieszenia się z jego zalet. Witryna pomalowana została na ciepły odcień bieli, górna część ma kolor ciemnoorzechowy. Nadaje to meblowi przyjemnego efektu świeżości. Do malowania użyto farb ekologicznych, dzięki którym drewno oddycha.

Witryna Belluno biały/orzech to bardzo pojemny i praktyczny zakup. Łączy w sobie szufladę osadzoną na najlepszych na rynku prowadnicach kulkowych Quadro, wpływających na wyciszenie pracy szuflady oraz zapobieganie trzaskaniu, a także trzy półki znajdujące się za oszklonymi drzwiczkami oraz szafkę przedzieloną pojedynczą półką za drzwiczkami pełnymi. Taki układ pozwala na maksymalne zwiększenie funkcjonalności witryny, a przy tym podnosi jej walory estetyczne.

Oferowana przez nas drewniana witryna Belluno została ozdobiona pięknymi frezami, z których słynie cała kolekcja Belluno. Dodatkowo, na oszklonych drzwiczkach umieszczono efektowne szprosy, nadające górnej półce tajemniczości. Dolny cokolik nadaje witrynie lekkości, nie obciąża bowiem konstrukcji. Górne wykończenie witryny w kolorze ciemnoorzechowym stanowi piękne dopełnienie całości. Ozdobą drewnianej witryny Belluno są okrągłe gałki w kolorze starego złota.  

Dużą zaletą witryny Belluno jest możliwość umieszczenia jej w wielu typach pomieszczeń. Doskonale wpasuje się ona zarówno do zestawu kuchennego, jak i do salonu czy jadalni. Witryna może zostać połączona z innymi meblami z kolekcji Belluno biały/orzech bądź Belluno Elegante, ale będzie wyglądać świetnie także jako osobny dodatek.

Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu. witryna wąska biała z orzechem prowansalska

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top