Zaślepka do łóżka Belluno Elegante

Cena:
199,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
200cm
Wysokość:
24cm
Głębokość:
1,8cm
SKU:
PL034B
Numer katalogowy producenta:  PL034B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Zaślepka do łóżka Belluno Elegante biała

Urządzasz sypialnię z kolekcją Belluno Elegante? Chcesz, aby jej głównym elementem było białe, sosnowe łóżko z frezowanym wezgłowiem? Nie masz jednak pewności, jak zagospodarować pustą przestrzeń pod łóżkiem? Możliwości jest kilka – pierwszą z nich jest zamówienie łóżka z praktyczną i elegancką szufladą. Możesz także zrezygnować z szuflady, a pustą przestrzeń zagospodarować układając tam niskie, plecione kosze. Jeśli żadna z tych opcji nie wydaje Ci się odpowiednia, mamy jeszcze trzecie rozwiązanie – zaślepka do łóżka Belluno Elegante.

Doskonałe dopasowanie – wymiary zaślepki do łóżka to 200cm szerokości, 24cm wysokości. Jej grubość natomiaast równa jest 1,8cm. Została zaprojektowana w taki sposób, aby doskonale komponować się z każdym łóżkiem z kolekcji Belluno Elegante. Proste wzornictwo – zaślepka do łóżka, podobnie jak cały korpus mebla, została pokryta ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli. Jej zadaniem jest subtelne dopełnienie całości, dlatego, w przeciwieństwie do wezgłowia, nie została ozdobiona frezami. Charakteryzuje się prostym, nienachalnym wzornictwem.

Drewniana zaślepka do łóżka w stylu prowansalskim

Chcąc zapewnić Ci najwyższą jakość produktu, zaślepka, podobnie jak całe łóżko Belluno Elegante, została wykonana z litego drewna sosny fińskiej. Szlachetny i trwały materiał nadaje całości niepowtarzalny charakter. Dodatkowo, drewniany mebel pozwoli Ci roztoczyć w Twojej sypialni kojący zapach naturalnego drewna. Łóżko z zaślepką doskonale sprawdzi się jako podstawa sypialni w stylu prowansalskim. Subtelne frezy oraz ciepły odcień bieli doskonale prezentują się zarówno na tle bardziej kontrastowych, jak i pastelowych ścian.

Naturalny materiał z odpowiedzialnych upraw

Dobro środowiska naturalnego jest obecnie kwestią niezwykle istotną. Dlatego należy podkreślić, że do produkcji mebli z kolekcji Belluno Elegante wykorzystywane jest drewno z racjonalnych i zrównoważonych upraw. Dodatkowo, meble pokrywane są ekologiczną farbą wodną, która umożliwia oddychanie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierając polskie meble drewniane Belluno Elegante nie szodzisz środowisku.

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
200cm
Wysokość:
24cm
Głębokość:
1,8cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top