Witryna dębowa niska lewa z dekorem kostka Talla
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Szerokość | 68,4 cm |
| Waga z opakowaniem | 68 kg |
| Ilość drzwiczek | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Prowadnice szuflad | Cichy domyk |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Zmontowany |
| Oświetlenie | Sprzedawane osobno |
Opis
Witryna dębowa niska lewa Talla Dekor
Witryna dębowa niska lewa Talla Dekor może już dziś udekorować Twoją przestrzeń domową i jednocześnie zwiększyć jej funkcjonalność. Subtelny dekor pięknie podkreśla szlachetność bryły, w której górnej części znajduje się szklany front, a w dolnej zamknięty. Wewnątrz dostępne są półki, które są wygodnym rozwiązaniem podczas przechowywania różnego rodzaju przedmiotów i elementów dekoracyjnych.
Witryna z drewna – ponadczasowa klasyka
Witryna dębowa została wykonana, jak na mebel wysokiej klasy przystało, z drewna naturalnego – w tym przypadku dębu poddanego procesowi olejowania. Surowiec ten ze względu na wysoką sztywność oraz gęstość jest bardzo twardy i bez problemu zniesie trudy wieloletniego, codziennego użytkowania w różnych warunkach. Z litego drewna została wykonana także ściana tylna. To duży wyróżnik i zarazem jasny wyraz zwrócenia uwagi na wszelkie szczegóły.
Oferowana mała witryna dębowa ma oczywiście funkcję cichego domyku, który odpowiada za zwiększenie komfortu podczas jej eksploatacji. Z kolei szkło na froncie drzwi doskonale znosi częste zabiegi pielęgnacyjne, w tym mycie specyfikami przystosowanymi do tego surowca.
Mebel, który jest jedyny w swoim rodzaju
Witryna drewniana wyróżnia się złotym kolorem drewna dębowego, który pięknie komponuje się w każdej aranżacji, niezależnie od dominującego w niej stylu. Może się delikatnie różnić, gdyż wszystko zależy od ustawień na ekranie lub monitorze. Widoczne nieregularne sęki i słoje to naturalny rysunek drewna, który dodaje unikalności bryle i sprawia, że jest niepowtarzalna.
Oświetlenie nie jest integralną częścią mebla. W celu dobrania odpowiedniego oświetlenia do mebla prosimy o kontakt z doradcą klienta.
Pliki do pobrania: