Bieliźniarka Belluno Elegante Biała

Cena:
1 799,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+330,00 zł]

Szerokość:
108cm
Wysokość:
147cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL033B
Numer katalogowy producenta:  PL033B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Bieliźniarka biała Belluno Elegante

Naturalne materiały, subtelna, śmietankowa biel oraz delikatne frezy to kwintesencja stylu prowansalskiego. Urządzona zgodnie z jego wyznacznikami sypialnia zyska lekki oraz elegancki charakter. Elementem, którego nie może w niej zabraknąć jest stylowa bieliźniarka wykonana z litego drewna sosny fińskiej.

Praktyczna przestrzeń do przechowywania – biała bieliźniarka Belluno Elegante została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić Ci utrzymanie porządku w odzieży. Górną część mebla stanowią dwie zamynane szafki. Lewa wyposażona została w drążek, na którym zawiesisz marynarki lub płaszcze. Prawa zaś zawiera dwie półki, które pozwolą Ci poukładać odzież lub ręczniki. Pod nimi natomiast znajdują się dwie funkcjonalne, szerokie szuflady, w których posegregujesz bieliznę, skarpety lub biżuterię i dodatki. Uniwersalny rozmiarbieliźniarka z kolekcji Belluno Elegante cechuje się praktycznymi wymiarami, które sprawią, że z powodzeniem zmieści się nawet w niewielkiej sypialni. Szerokość mebla wynosi 108cm. Jego wysokość to 147cm. Głębokość natomiast równa jest 44cm.

Sypialnia w stylu prowansalskim

Biała bieliźniarka z kolekcji Belluno Elegante pozwoli Ci stworzyć przytulną i uroczą sypialnię w stylu prowansalskim. Korpus mebla zdobią subtelne frezy, które podkreślają charakter mebla i jego przynależność do serii Belluno Elegante. Są one także obecne na ozdobnym wieńcu górnym. Delikanie wyrzeźbiony cokół mebla sprawia, że całość nabiera lekkości. Bieliźniarka została pokryta ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli, której krycie utrzymuje się na poziomie 85%. Dzięki temu na powierzchni mebla dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Okrągłe, metalowe uchwyty w kolorze starego srebra doskonale komponują się z bielą.

Bieliźniarka Belluno Elegante dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. W każdym z nich wiodącym odcieniem jest ciepła biel. Elementem, który je różni jest kolor wieńca górnego, który może występować nie tylko w bieli, ale także w odcieniu złocistego dębu lub głębokiego orzecha. W obrębie kolekcji dostępne są także łóżka dwuosobowe, szafki nocne oraz szafy z lustrem, które pozwolą Ci urządzić harmonijną sypialnię.

Polskie meble z litego drewna sosnowego

Zależy nam na tym, abyś miał pewność, że wybierając nasze meble pozostajesz w zgodzie ze środowiskiem. Dlatego zwracamy szczególną uwagę, aby drewno, z którego korzystamy pochodziło z racjonalnych i zrównoważonych upraw. Dodatkowo, do wykończenia korzystamy z ekologicznych powłok, które umożliwiają oddychanie drewna. Naturalny materiał wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji. Aby zadbać o urodę bieliźniarki drewnianej zrezygnuj z szorstkich gąbek oraz detergentów. Wystarczy wilgotna, miękka ściereczka.

Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Oferujemy jednak także możliwość zamówienia usługi montażu. W tym celu skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
108cm
Wysokość:
147cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top