Ława sosnowa mała biały dąb Belluno Elegante

Cena:
599,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
SKU:
PL029B/D
Numer katalogowy producenta:  PL029B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Ława sosnowa biały dąb do salonu Belluno Elegante 70x70cm.

Urządzasz mieszkanie, pokój dzienny. Nie możesz zapomnieć o tak istotnym elemencie, jak sosnowa ława kawowa. Prowansalska, niebagatelna i funkcjonalna, to tylko niektóre z wielu atutów Ławy Belluno Elegante. Wyposażona w niezwykle urokliwy blat w kolorze dębowym rozjaśni i dopełni każde wnętrze. Dzięki swoim oszczędnym wymiarom wpasuje się idealnie w niewielki salonik, czy też zaakcentuje i uzupełni kącik kawowy nawet w dużym pomieszczeniu.

FREZOWANY BLAT - Blat sosnowy z delikatnym frezowaniem to łączący się z pozostałymi meblami z kolekcji Belluno Elegante element. Doskonale podkreśla prowansalski styl w jakim została wykonana.

WZMACNIAJĄCA LISTWA - Listwa, która znajduje się tuż pod powierzchnią blatu to element wzmacniający całą konstrukcję ławy kawowej. Ponadto zapewnia delikatne przejście między blatem a pustą przestrzenią nad drewnianą półką.

WYGODNA PÓŁKA - Zmieścisz na niej swoje ulubione przedmioty, które towarzyszą Ci w salonie na co dzień, takie jak książki, czasopisma, gazety czy tablet. Wykonana jest z drewna sosny fińskiej. Jest to gwarancja wytrzymałości i niezawodności.

SOLIDNE NOGI - Stabilne nogi zostały zespolone ze sobą drewnianą półką. Podobnie jak reszta mebla i one wykonane są z drewna sosnowego. Zapewniają stabilne podparcie dla blatu i są pięknym wykończeniem całego mebla.

Zadaniem ławy jest umożliwienie wygodnego operowania znajdującymi się na niej przedmiotami. Musi zatem swoim układem i rozmiarem te warunki spełniać. Projektując ławę Belluno Elegante z blatem dąb właśnie te aspekty mieliśmy na uwadze. Odpowiedni układ półki, wygodny, aby pozostawić na niej czasopisma, książki czy też magazyny, właśnie przeglądane. Solidny, na 2,4 cm gruby blat w kolorze dębu, to powiew nowoczesności i idealne połączenie z nieśmiertelną ciepłą bielą (RAL 9010). Mocne, lite, drewniane nogi, specyficznie zwężane u dołu, aby nadać meblowi lekkości i nawiązać do pozostałych brył z kolekcji Belluno Elegante. Ława zauroczy odwiedzających cię gości, na pewno zauważą jej wyjątkowość, dzięki niepełnemu kryciu farbą wodną na poziomie 85% widoczna jest struktura drewna.

biała ława do salonu

Zakup drewnianych mebli wiąże się z wieloma aspektami, jednym z nich jest niepowtarzalność, bo przecież kupując mebel drewniany, masz unikatowy egzemplarz. Należy o niego szczególnie dbać, nie można do pielęgnacji mebli z drewna używać detergentów czy też szorstkich szmatek. Drewno z racji swojej naturalnej struktury starzeje się, a sęki i słoje z czasem będą bardziej widoczne, aby opóźnić ten proces, nie należy narażać mebli drewnianych na bezpośrednie działanie promieni UV, ani ustawiać ich blisko źródła ciepła takiego jak kaloryfery, grzejniki, nadmuchy.

ława kawowa

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
RYSUNEK TECHNICZNY:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top