Meble Zych - internetowy sklep meblowy

Szafki na buty styl skandynawski

Styl skandynawski jest pełen wdzięku i uroku, dlatego tak często można go spotkać w domowych aranżacjach. Pasuje do każdego pomieszczenia, które w efekcie ma zachwycać estetyką i dopracowaniem w najdrobniejszych detalach. Właśnie z tego względu warto zdecydować się na urządzenie przedpokoju zgodnie z tym trendem, dzięki czemu wiatrołap stanie się domową wizytówką. Jednak nie będzie to możliwe bez odpowiednich mebli, wśród których powinna znaleźć się szafka na buty skandynawska.

Szafka na buty – styl skandynawski, pełen prostoty i minimalizmu

Warto zacząć od tego, czym wyróżnia się styl skandynawski. To aranżacje, które cechuje przede wszystkim minimalizm, prostota i naturalność. Zatrzymując się przy ostatniej z wymienionej cech, można śmiało stwierdzić, że najlepszym uzupełnieniem w tym przypadku będą drewniane szafki na buty skandynawskie, które znakomicie wpiszą się w różne przestrzenie. Głównym wyróżnikiem jest także jasna i ciepła kolorystyka przeplatająca się z pastelami. W takich wnętrzach oferowane szafki na buty znakomicie się sprawdzą i utrzymają estetyczne wykończenie wystroju, jednocześnie znacznie zwiększając jego funkcjonalność.

Szafka na buty skandynawska – jakie propozycje znajdziesz wśród naszych kolekcji?

W naszym sklepie znajdziesz wiele propozycji szafek na buty skandynawskich, którym nie można odmówić uroku. Większość z nich ma biały kolor lub ciepły odcień drewna, dzięki czemu idealnie wpisuje się w aranżacje w stylu skandynawskim. Do najczęściej wybieranych modeli należy między innymi zamykana szafka z półkami, która umożliwia wygodne przechowywanie obuwia na kilku poziomach dla całej rodziny. Kolejną propozycją jest mniejszy regał, który łączy w sobie kilka elementów – komfortowe siedzisko i jednocześnie praktyczny blat do odkładania rzeczy w przedpokoju oraz metalowe drążki, które świetnie sprawdzą się do przechowywania obuwia, umożliwiając szybsze przeschnięcie wilgotnych podeszew. Wspomniane drążki są umieszczone kilka centymetrów nad podłogą, dzięki czemu można ją swobodnie odkurzyć czy umyć i tym samym zachować należyty porządek i czystość w korytarzu. Kolejną propozycją jest skrzynia drewniana, która jest nieszablonowym rozwiązaniem, ale coraz częściej wykorzystywanym w formie szafki na buty w stylu skandynawskim ze względu na minimalistyczną bryłę wykonaną z naturalnego drewna. Wszystkie z wymienionych propozycji to elementy najwyższej jakości, które bez wątpienia okażą się wieloletnią inwestycją.

Dlaczego warto uzupełnić korytarz szafką na buty skandynawską?

Aranżując przedpokój i wybierając do niego szafkę na buty, styl skandynawski z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę, gdyż wyróżniająca go harmonią przyczyni się do stworzenia wspaniałej wizytówki domowej z wiatrołapu. Nie tylko estetycznie go uzupełni, ale także będzie nawiązywać do najchętniej wybieranego trendu oraz okaże się praktycznym elementem wyposażenia przedpokoju. Mebel ten znakomicie sprawdzi się do przechowywania obuwia w odpowiednich warunkach, pomoże zachować ład i porządek w korytarzu, a także znacznie zwiększy komfort życia codziennego. Większość naszych propozycji można potraktować jak alternatywę dla tradycyjnego siedziska, co pozwoli założyć i zdjąć buty w wygodnej pozycji siedzącej. Ponadto na wierzchu każdej szafki na buty skandynawskiej można komfortowo odłożyć klucze do domu, torebkę, zakupy czy psie akcesoria spacerowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium