Stół dębowy - Siena 180x90 z dwoma dostawkami

Online support
24/7
SIENA90x180
Numer katalogowy producenta:  Stol180
Cena:
2 599,00 zł
2 100,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie
24/7
SIENA90x180
Numer katalogowy producenta:  Stol180

Stół z litego dębu o wymiarach 180x90 + dwie dostawki po 50cm =280cm!

Dębowe meble to klasa sama w sobie. Od setek lat goszczą w polskich domach, a także ozdabiają wnętrza na całym świecie. Niezwykle stylowe, idealne pasują do klasycznych wnętrz. Choć meble dębowe kojarzone są z tradycyjnymi meblami, to sam stół jest na tyle uniwersalny, że świetnie dopasuje się także do nowoczesnych wnętrz, wnosząc mocny, ciekawy akcent swoją dostojnością.

POZNAJ POWODY , DZIĘKI KTÓRYM TEN STÓŁ NAJLEPSZY WYBÓR:

stół dębowy z dostawkami


 • kolo numer 1
  KLASYCZNY DESIGN
  Będzie wspaniała ozdobą wszelkich klasycznych wnętrz.
 • kolo numer 2
  TRWAŁOŚĆ
  Wysoka jakość drewna dębowego, zapewnia trwałość na lata.
 • kolo numer 3
  UŻYTKOWOŚĆ
  Klasyczne, tradycyjne meble, mają to do siebie, że są niezwykle praktyczne. To klasyczne piękno użytkowości.
 • kolo numer 4
  UNIWERSALNOŚĆ
  Dębowy stół, świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach i można ciekawie łączyć go z innymi materiałami i stylami.
 • kolo numer 5
  NA MAŁE I DUŻE SPOTKANIA
  Na co dzień klasyczna wersja stołu będzie Ci dobrze służyć. Przy większym spotkaniu – 2 dostawki zmienią go we wspólne miejsce do biesiadowania.
 


Zobacz detale
 
detale stołu dębowego
detale stół dębowy
stół dębowyDane techniczne

Seria:
Stół Dębowy

Kolor:
Olejowany i woskowany dąb

Szerokość:
90 cm

Długość:
180cm

Wysokość:
74 cm

Dostawki:
2x 50cm

Materiał:
Dziki dąb

Gwarancja:
12 miesięcy

mała panorama stołu dębowego
 

Dębowy stół to praktyczny mebel, przeznaczony dla takich przestrzeni jak kuchnia, jadalnia lub salon. Dzięki kolorowi woskowanego dzikiego dębu, jest nieodłącznym wyposażeniem wszelkich klasycznych i tradycyjnych wnętrz. Wspaniale wygląda razem z innymi drewnianymi meblami (szczególnie dębowymi). Choć dębowy stół cechuje się mocnym, charakterystycznym wyglądem, to zaskakująco dobrze dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz i świetnie współgra z meblami z odmiennych materiałów i o różnych stylach. Świetnie pasuje do przestrzeni loftowych, można umieścić go trzeba w minimalistycznych wnętrzach, a na pewno ekologicznych czy rustykalnych. Wszystko to sprawia, że stół dębowy staje się niezwykle uniwersalnym meblem, wartym do rozważenie praktycznie dla każdego.

Stół dębowy jest równie praktyczny jak na to wygląda. Wygodny, z dobrze dopasowaną wysokością (76 cm), o przestronnym blacie. Idealnie sprawdzi się do jedzenie posiłków w najbliższym, rodzinnym gronie, a także do pracy. Dwie dodatkowe przystawki, które zawsze można szybko przymocować, sprawiają, że stół może nam posłużyć także podczas spotkania z przyjaciółmi czy odwiedzinami rodziny. Naturalny kolor dęby będzie przyjaznym i estetycznie prezentującym się meblem. Stół został zabezpieczony specjalnymi olejami, dzięki czemu drewno będzie dobrze swobodnie oddychać. Dzięki temu procesy starzenia będą postępować spokojnie i naturalnie, dodając meblu większej godności.

Mocny charakter dębowego stołu, jest tutaj równoważony przez współczesny, nieco lżejszy design. To właśnie dzięki temu stół staje się tak uniwersalny i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Blat jest gruby na 4 cm (2cm blat + 2cm wzmocnienie). Natomiast nogi o wymiarach 10 cm x 10 cm, zostały zamontowane na zewnątrz. Powiększa to optycznie stół, daje nieco więcej miejsca i wysmukla jego linię. Wszystko to sprawia, że ten dębowy stół będzie świetnie komponował się zarówno z innymi dębowymi meblami, jak i wpasuje się w inne otoczenie.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół zostanie wysłany na palecie w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

 

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

stół dębowy do salonu

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top