Stół dębowy - Siena 180x90 z opcją dostawek

Cena:
2 549,00 zł
2 199,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Wariant:
  • Dostawki [+500,00 zł]

Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
SKU:
SIENA 90x180
Numer katalogowy producenta:  SIENA 90x180

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 180x90 + (opcjonalnie) dwie dostawki po 50cm =280cm!


Dębowe meble to klasa sama w sobie. Od setek lat goszczą w polskich domach, a także ozdabiają wnętrza na całym świecie. Niezwykle stylowe, idealnie pasują do klasycznych wnętrz. Choć meble dębowe kojarzone są z tradycyjnymi meblami, to sam stół jest na tyle uniwersalny, że świetnie dopasuje się także do nowoczesnych wnętrz, wnosząc mocny, ciekawy akcent.

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, blat o grubości 4cm (2+2cm) prezentuje się wyśmienicie w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli zależy Ci na możliwości regulacji długości blatu, koniecznie zdecyduj się na wariant z kompletem dwóch dostawek o długości 50cm/1szt.

ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane w blat nogi dodają stołowi dębowemu oryginalnego wyglądu.

OLEJOWANE DREWNO - dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół posiada naturalne słoje i sęki, a całość została pokryta naturalną olejobejcą i woskowana.

DĘBOWE NOGI - masywne grube nogi stołu dębowego 9x9cm dodają mu mocnego akcentu.

Dębowy stół to praktyczny mebel, przeznaczony dla takich przestrzeni jak kuchnia, jadalnia lub salon. Dzięki kolorowi woskowanego dzikiego dębu, jest nieodłącznym wyposażeniem wszelkich klasycznych i tradycyjnych wnętrz. Wspaniale wygląda razem z innymi drewnianymi meblami (szczególnie dębowymi). Choć dębowy stół cechuje się mocnym, charakterystycznym wyglądem, to zaskakująco dobrze dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz i świetnie współgra z meblami z odmiennych materiałów i o różnych stylach. Świetnie pasuje do przestrzeni loftowych, można umieścić go w minimalistycznych wnętrzach, a na pewno ekologicznych czy rustykalnych. Wszystko to sprawia, że stół dębowy staje się niezwykle uniwersalnym meblem, wartym rozważenia praktycznie przez każdego.

Stół dębowy jest również praktyczny. Wygodny, z dobrze dopasowaną wysokością (75cm), o przestronnym blacie. Idealnie sprawdzi się do jedzenia posiłków w najbliższym, rodzinnym gronie, a także do pracy. Mebel jest dostępny w dwóch wariantach - z kompletem dostawek lub bez nich. Dwie dodatkowe dostawki, które zawsze można szybko przymocować, sprawiają, że stół Siena może nam posłużyć także podczas spotkania z przyjaciółmi czy odwiedzin rodziny. Dzięki naturalnemu odcieniowi dębu, stół będzie przyjaznym i estetycznie prezentującym się meblem. Stół został zabezpieczony specjalnymi olejami, dzięki czemu drewno będzie swobodnie oddychać. Dzięki temu procesy starzenia będą postępować spokojnie i naturalnie, dodając meblowi większej szlachetności.

Mocny charakter dębowego stołu, jest tutaj równoważony przez współczesny, nieco lżejszy design. To właśnie dzięki temu stół staje się tak uniwersalny i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Blat jest gruby na 4cm (2+2cm).  Natomiast nogi o wymiarach 9cm x 9cm, zostały zamontowane na zewnątrz. Powiększa to optycznie stół, daje nieco więcej miejsca i wysmukla jego linię. Wszystko to sprawia, że ten dębowy stół będzie świetnie komponował się zarówno z innymi dębowymi meblami.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno się trzymać mebla blisko instalacji grzewczych i narażać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyścić jedynie przy pomocy wilgotnej lub suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączamy instrukcję oraz akcesoria montażowe.

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

Dodatkowe informacje:


Tolerancje wymiarów
• Długość [mm] - +/- 1
• Szerokość [mm] - +/- 0,5
• Grubość [mm] - +/- 0,5
• Wilgotność 8 [%] - +/-1,5%

Możliwe ubytki w drewnie, które znajdują się na widocznych płaszczyznach zostały zaszpachlowane czarną zaprawką. Dopuszczone sęki nie mogą występować w skupiskach. Wszystkie elementy stołu są wykończone olejem meblowym. Doklejka wzdłużnej krawędzi blatu to minimum 24mm szerokości - bez sęków. Szerokość lameli na prawej stronie płyty stołu jest zawsze jednakowej szerokości - od 70 do 140mm.

Drewno dębu to materiał pochodzenia naturalnego. Ze względu na ten fakt wykonane z litego dębu meble nieustannie pracują. Oznacza to, że istnieje możliwość wystąpienia ugięcia blatu. Ugięcie to jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi podstawy do reklamacji. Krzywizna poprzeczna płyty - strzałka ugięcia do 5 mm. Krzywizna wzdłużna płyty - strzałka ugięcia do 10mm.

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
75cm
Długość:
180cm + (2x50cm)
Blat:
2+2cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top