Stół dębowy - Siena 180x90 z dwoma dostawkami

Cena:
3 299,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
90cm
Wysokość:
74cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
SIENA90x180
Numer katalogowy producenta:  Stol180

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół z litego dębu o wymiarach 180x90 + dwie dostawki po 50cm =280cm!


Dębowe meble to klasa sama w sobie. Od setek lat goszczą w polskich domach, a także ozdabiają wnętrza na całym świecie. Niezwykle stylowe, idealne pasują do klasycznych wnętrz. Choć meble dębowe kojarzone są z tradycyjnymi meblami, to sam stół jest na tyle uniwersalny, że świetnie dopasuje się także do nowoczesnych wnętrz, wnosząc mocny, ciekawy akcent swoją dostojnością.

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny, blat o grubości 4cm prezentuje się wyśmienicie w nowoczesnych wnętrzach.

ZEWNĘTRZNE NOGI - specjalnie wpuszczane nogi w blat dodają stołowi dębowemu oryginalnego wyglądu.

OLEJOWANE DREWNO -dla zachowania naturalnego dębowego wyglądu stół posiada naturalne słoje i sęki a całość została pokryta naturalną olejobejcą i woskowana.

DĘBOWE NOGI - masywne grube nogi stołu dębowego 10x10cm dodają mu mocnego akcentu.

Dębowy stół to praktyczny mebel, przeznaczony dla takich przestrzeni jak kuchnia, jadalnia lub salon. Dzięki kolorowi woskowanego dzikiego dębu, jest nieodłącznym wyposażeniem wszelkich klasycznych i tradycyjnych wnętrz. Wspaniale wygląda razem z innymi drewnianymi meblami (szczególnie dębowymi). Choć dębowy stół cechuje się mocnym, charakterystycznym wyglądem, to zaskakująco dobrze dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz i świetnie współgra z meblami z odmiennych materiałów i o różnych stylach. Świetnie pasuje do przestrzeni loftowych, można umieścić go trzeba w minimalistycznych wnętrzach, a na pewno ekologicznych czy rustykalnych. Wszystko to sprawia, że stół dębowy staje się niezwykle uniwersalnym meblem, wartym do rozważenie praktycznie dla każdego.

Stół dębowy jest równie praktyczny jak na to wygląda. Wygodny, z dobrze dopasowaną wysokością (76 cm), o przestronnym blacie. Idealnie sprawdzi się do jedzenie posiłków w najbliższym, rodzinnym gronie, a także do pracy. Dwie dodatkowe przystawki, które zawsze można szybko przymocować, sprawiają, że stół może nam posłużyć także podczas spotkania z przyjaciółmi czy odwiedzinami rodziny. Naturalny kolor dęby będzie przyjaznym i estetycznie prezentującym się meblem. Stół został zabezpieczony specjalnymi olejami, dzięki czemu drewno będzie dobrze swobodnie oddychać. Dzięki temu procesy starzenia będą postępować spokojnie i naturalnie, dodając meblu większej godności.

Mocny charakter dębowego stołu, jest tutaj równoważony przez współczesny, nieco lżejszy design. To właśnie dzięki temu stół staje się tak uniwersalny i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Blat jest gruby na 4 cm.  Natomiast nogi o wymiarach 10 cm x 10 cm, zostały zamontowane na zewnątrz. Powiększa to optycznie stół, daje nieco więcej miejsca i wysmukla jego linię. Wszystko to sprawia, że ten dębowy stół będzie świetnie komponował się zarówno z innymi dębowymi meblami, jak i wpasuje się w inne otoczenie.

stół dębowy

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Stół najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Dębowy stół zostanie wysłany na palecie w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

 

Dowiedz się wiecej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Szerokość:
90cm
Wysokość:
74cm
Długość:
180cm + 2x50cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top